Pracownik Magazynu

Informacje o naszych ofertach pracy
  • checkmarkTygodniowy system wypłat
  • checkmarkStawka godzinowa 10,60€ brutto
  • checkmarkZakwaterowanie blisko miejsca pracy
  • checkmarkZwrot kosztów za dojazd do Holandii
  • checkmarkBonus za staż pracy

Czy chcesz zacząć pracę w międzynarodowej firmie? Szukasz pracy jako magazynier? Zależy Ci, żeby mieszkać blisko pracy? Chcesz pracować bliżej polskiej granicy?

Koniecznie aplikuj!

O firmie:

Jedna z największych firm logistycznych na świecie. Ich magazyny można znaleźć m.in.w USA, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Polsce i Holandii. Jako światowy gracz mogą zaoferować Ci ciekawą karierę z wieloma możliwościami. Będziesz pracować w nowoczesnym budynku, w którym Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze. Budynek oferuje również wystarczająco dużo miejsca parkingowego.

Obowiązki:

  • Załadowywanie i rozładowywanie przyczep i kontenerów
  • Sprawdzanie danych na etykietkach i opakowaniach w systemie
  • Przetwarzanie towarów przychodzących przy pomocy ręcznego skanera
  • Kompletowanie zamówień (przy pomocy wybierania głosowego)
  • Pakowanie produktów
  • Przetwarzanie danych w systemie zarządzania dostawami

Zapewnimy Ci:

  • Umowa zawarta na holenderskich warunkach
  • Ubezpieczenie
  • Tygodniowe wypłaty - przelewane na konto
  • Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Dodatki zgodnie z CAO
  • Dodatek wakacyjny do każdej wypłaty
  • Zakwaterowanie blisko miejsca pracy, zgodne z certyfikatem SNF
  • Transport do pracy służbowym samochodem
  • Zwrot kilometrówki w przypadku własnego mieszkania
  • Zwrot kosztów za podróż do Holandii
  • Atrakcyjne bonusy za staż pracy

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej komunikatywnie
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność dostosowania się pracy na różnych stanowiskach
  • Mile widziane prawo jazdy
  • Mile widziana chęć podjęcia pracy na dłużej

Zjedź niżej i aplikuj!

Imię
Numer telefonu
Select file